درباره فیوچر

یکی از ضروری‌ترین عوامل تحقق اهداف سازمانی، کار گروهی است. سازمان‌ها به جهت تحقق اهداف، افزایش کیفیت کار و بهره‌وری بیشتر در تمامی زمینه‌ها کار گروهی را خط مشی خود قرار داده‌اند.

شرکت تجارت اندیشان پروشات ارائه دهنده گارانتی و خدمات پس از فروش با نام فیوچر می‌باشد. این شرکت با هدف ارائه سریع و به روز محصولات سخت افزاری و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به مصرف کنندگان، فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده و به واسطه بهره‌گیری از مناطق آزاد مبادرت به واردات قطعات سخت‌افزاری رایانه نموده است. فیوچر یکی از بزرگترین مجموعه‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور به شمار می‌آید.

این مجموعه با پشتوانه علمی و تخصصی مدیران و کارشناسان مجرب و مسلط به فناوری روز دنیا و با داشتن ارتباطات موثر با کشورهای پیشروی این حوزه، پاسخگوی تمامی نیازهای سازمانی و فردی در زمینه تجهیزات، قطعات و سخت افزار می‌باشد. شرکت تجارت اندیشان پروشات فعالیت خود را بر اصول مشتری مداری و جلب اعتماد، کیفیت و به روز رسانی انواع خدمات و صداقت در کسب و کار  بنا نهاده است.

این شرکت با توجه به نیاز بازار، با رعایت استانداردهای جهانی و ارتباط با تولیدکنندگان و شرکت‌های معتبر در تلاش است تا با حفظ ارتباط مستمر با مشتریان از نیاز مصرف کنندگان مطلع شود تا با کسب رضایت مشتریان و به روز رسانی سبد محصولات و خدمات تا حد مطلوبی پاسخگوی نیازهای آنها در حوزه فناوری و ارتباطات باشد. همچنین تیم ما با ایجاد تجربه‌ای متمایز برای مشتریان و توسعه خدمات جدید همراه با  با ارائه برنامه‌های تشویقی به جهت وفادار سازی مشتریان به گارانتی فیوچر درصدد است تا نیاز مصرف کنندگان خود را بر طرف سازد .

اهداف سازمان
  • ایجاد تعهد به ارائه خدمت در تمام سطوح سازمان
  • ايجاد ارتباطي دوسويه و تعاملي مستقيم با مشتريان
  • افزايش سرعت و دقت در فرآیندهای سازمانی
  • فراهم نمودن زمينه دريافت هرگونه پيشنهاد و انتقاد داخلی و خارجی و پاسخ گويي به موقع
  • ایجاد امنیت و اطمینان در مورد رازداری شکوائیه ها و هویت مشتریان
  • ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل در مدیریت ارتباط با مشتریان و پاسخگوئی به ایشان با ارائه آموزش‌های مستمر
  • شناسايي و درك نيازهاي مشتریان ناراضی به منظور بهبود مستمر فرايندهای مشتری مداری

 

تا‌کنون محصولات متعدد و متنوعی در بازارهای داخلی کشور تحت پشتیبانی و حمایت گارانتی فیوچر و فلورانس قرار گرفته است. از آنجایی که نیاز مصرف‌کنندگان روز به روز در حال تغییر است، فیوچر نیز همواره تلاش داشته که گستره وسیعی از محصولات IT به روز را به مشتریان خود ارائه دهد.

این سازمان انواع قطعات داخلی کامپیوتر نظیر مادر بورد، کارت گرافیک و حافظه رم و انواع حافظه جانبی مثل هارد دیسک و فلش مموری با گارانتی فیوچر و فلورانس به بازار عرضه می‌کند