لطفا قوانین و شرایط این توافق نامه را با دقت مطالعه فرمائید. با تایید این توافق نامه، شما هنگام استفاده از تمامی خدمات سایت futurekala موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می نمائید. علاوه بر این مفاد، فیوچرکالا به عنوان یک وب سایت ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.

۱. هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود  انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش،باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا ۲۴ ساعت به تیم خدمات مشتریان اطلاع دهید.

۲. چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از قبیل روشن نشدن و هر گونه معایب ظاهری از جمله شکستگی، خراشیدگی و … باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد.

۳. جهت بهره‌مندی از خدمات پس ار فروش، سلامت برچسب گارانتی و رسید تحویل کالا الزامی ‌است. همینطور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد.

۴. مدت زمان تحویل کالا در محدوده شهر تهران، یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می‌باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نمی‌شود.)