لطفا قوانین و شرایط این توافق نامه را با دقت مطالعه فرمائید. با تایید این توافق نامه، شما هنگام استفاده از تمامی خدمات سایت futurekala موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می نمائید. علاوه بر این مفاد، فیوچرکالا به عنوان یک وب سایت ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید

شرایط حمل و تحویل کالا

  ۱- کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

  ۲- لطفا جهت استفاده از خدمات دریافت کالا در محل، ابتدا شرایط زیر را مطالعه و قبل از ارسال درخواست، فرم مخصوص را تکمیل و تایید نمایید. ارائه اصل برگه رسید مشتری خدمات فیوچر کالا و اصل کارت ملی درخواست کننده سرویس، جهت دریافت کالا الزامی می باشد.

 

  ۳- اصل رسید توسط دریافت کننده کالا با ذکر نام امضا شده و توسط مسئول توزیع پس از تحویل کالا دریافت خواهد شد.

 

  ۴- برای کالاهایی که دارای فاکتور هستند، اصل فاکتور به همراه کالا ارسال خواهد شد.

 

  ۵- لطفا در بدو تحویل، کالای مورد نظر را از بابت سلامت فیزیکی بررسی نمایید.

 

  ۶-تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

  ۷- قبل از ارسال کالا، حتما با یک تماس تلفنی یا از طریق وب سایت استعلام نوع و شرایط کالا گرفته شود.

 

  ۸- کلیه هزینه های انجام خدمات دریافت کالا در محل در زمان ثبت درخواست، پرداخت خواهد شد و در زمان دریافت کالا هزینه ای دریافت نخواهد شد. پس از نهایی شدن درخواست، در صورت انصراف، هزینه حمل قابل استرداد نمی باشد.

 

   1. ۹-هزینه ارسال خرید کالا در تهران بالای ۱۰۰ هزار تومان رایگان و هزینه پست به شهرستان به عهده خریدار است.