gamdias

فیلـتر

مشاهده همه 2 نتیجه

برند گمدیاس و یا به گفته برخی ها (گیم دیاس)، یکی از معروف ترین برندها در حوزه ی تجهیزات کامپیوتری و گیمینگ می‌باشد. نام گذاری این برند، ریشه در یونان باستان دارد و معنی خدای بازی را می‌دهد. همچنین همه‌ی محصولات گمدیاس بر اساس نام خدایان و یا اسطوره های یونانی نام گذاری شده اند و قدرت و عملکرد هرکدام از آنها به نحوی در محصولات نیز گنجانده شده است.

برند گمدیاس محصولاتی مانند: کیبورد، ماوس، هدفون، منبع تغذیه کامپیوتر، صندلی و میز مخصوص بازی و… عرضه می‌کند. تمامی این محصولات گیمینگ هستند و مناسب افرادی که به طور حرفه ای در زمینه گیمینگ فعالیت می کنند می‌باشند.

اگر نگاه کوتاهی به محصولات این برند داشته باشیم، باید بگوییم که ماوس های گیمینگ این محصول با نام های zeus، demeter، ourea و … ماوس های گیمینگ قابل اعتمادی هستند و دارای قابلیت ها و امکانات منحصر به فردی می‌باشند.

همچنین کیبورد های این برند با نام های hermes، ares و… کیبورد های بسیار حرفه ای هستند و بر اساس ارگونومی طراحی شدند و استفاده از آنها احساس رضایت فراوانی را در کاربران ایجاد می‌کند.

هدفون های این برند دارای میکروفون، پخش صدای بسیار حرفه ای و امکانات بسیار زیادی هستند و ترکیب این محصولات در کنار هم شما را برنده ی بازی ها خواهد کرد.

موس گمدیاس

موس‌های گیمدیاس یکی از معروف ترین و بهترین موس‌ها در دنیا هستند و کاربران خاصی را به خود اختصاص داده‌اند. این مدل از موس‌ها به صورت ارگونمیک طراحی شده‌اند و در هنگام استفاده حس خوشایندی را به کاربر القا می‌کنند.

کیبرد گمدیاس

کیبردهای گمدیاس به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی و ساخه شده‌اند و به صورت بسیار زیبایی در بازار‌های روز دنیا عرضه شده‌اند. برای دیدن قیمت روز کیبرد گمدیاس می‌توانید از سایت فیوچرکالا مشاهده نمایید.

گمدیاس از سال 2012  تاسیس شده است و تا کنون در زمینه ی گیمینگ عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته است. چنانچه قصد دارید تا محصولات گمدیاس را تجربه کنید، میتوانید محصول مورد نظر خود را از وبسایت فیوچر کالا تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...