kingston

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

اس اس دی کینگستون یک محصول با کیفیت از شرکت معتبر کینگستون می‌باشد که در میان رقبای خود عملکرد قابل قبولی نیز دارد. چنانچه شما قصد خرید اس اس دی کینگستون را دارید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

برند کینگستون در سال 1987 تاسیس شده و تا کنون در چندین سال اخیر در زمینه تجهیزات ذخیره سازی پیشرفت بسزایی داشته است.

اس اس دی KINGSTON در ظرفیت های مختلفی تولید می‌شود و هر کاربری میتواند مطابق نیاز خود این محصول را تهیه نماید. این حافظه ی اینترنال دارای رابط SATA 3.0 بوده و اطلاعات را با سرعت قابل قبولی جا به جا می‌کند.

اگر شما قصد خرید اس اس دی کینگستون را دارید بهتر است بدانید که این محصول در برابر شوک و لرزش تا حدودی مقاومت خوبی از خود نشان داده و میتوان آن را به عنوان محصولی قابل اطمینان تعریف کرد.

این محصول نسبت به اس اس دی های هم رده خود دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و اگر شما بدنبال خرید اقتصادی هستید این محصول برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود.

از دیگر تجهیزاتی که میتوان در برند کینگستون به آن اشاره کرد تجهیزاتی مثل، ماوس، کیبورد، پاور بانک و … بوده اما چنانچه شما قصد خرید اس اس دی کینگستون را دارید، این محصول را می‌توانید از وبسایت فیوچرکالا در ظرفیت های مختلف تهیه کنید.

SSD کینگستون نسبت به هارد دیسک های اینترنال ، فاقد قطعات مکانیکی بوده و از این رو کمتر مورد آسیب فیزیکی قرار میگیرد. این اتفاق باعث می‌شود طول عمر بهتری داشته باشد و شما با اطمینان بیشتری میتوانید اطلاعات خود را در این محصول نگهداری کنید.

همچنین اس اس دی کینگستون مقاومت نسبتا خوبی در برابر شوک دارد و این نکته یکی از مهم ترین ویژگی های آن به حساب می آید.

نکاتی که بعد از خرید اس اس دی کینگستون باید رعایت کنیم:

  1. اس اس دی KINGSTON در برابر آب و لرزش مقاوم نیست پس حتما در هنگام استفاده از این محصول باید به این نکته توجه نمایید.
  2. در هنگام استفاده از اس اس دی کینگستون حتما به این نکته توجه نمایید که دچار آسیب نشود.

چنانچه شما قصد خرید اس اس دی کینگستون را دارید میتوانید این محصول را از وبسایت فیوچر کالا با قیمت مناسب و گارانتی 33 ماهه، 30 ماهه، 24 ماهه و 12 ماهه تهیه نمایید.

اطلاعات بیشتر ...