kingston

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

اس اس دی کینگستون یک محصول با کیفیت از شرکت معتبر کینگستون می‌باشد که در میان رقبای خود عملکرد قابل قبولی نیز دارد. چنانچه شما قصد خرید اس اس دی کینگستون را دارید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

اس اس دی کینگستون در ظرفیت های مختلفی تولید می‌شود و هر کاربری میتواند مطابق نیاز خود این محصول را تهیه نماید. این حافظه ی اینترنال دارای رابط SATA 3.0 بوده و اطلاعات را با سرعت قابل قبولی جا به جا می‌کند.

اگر شما قصد خرید اس اس دی کینگستون را دارید بهتر است بدانید که این محصول در برابر شوک و لرزش تا حدودی مقاومت خوبی از خود نشان داده و میتوان آن را به عنوان محصولی قابل اطمینان تعریف کرد.

این محصول نسبت به اس اس دی های هم رده خود دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و اگر شما بدنبال خرید اقتصادی هستید این محصول برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود.

اس اس دی کینگستون نسبت به هارد دیسک های اینترنال ، فاقد قطعات مکانیکی بوده و از این رو کمتر مورد آسیب فیزیکی قرار میگیرد. این اتفاق باعث می‌شود طول عمر بهتری داشته باشد و شما با اطمینان بیشتری میتوانید اطلاعات خود را در این محصول نگهداری کنید.

چنانچه شما قصد خرید اس اس دی کینگستون را دارید میتوانید این محصول را از وبسایت فیوچر کالا با قیمت مناسب و گارانتی 33 ماهه تهیه نمایید.

اطلاعات بیشتر ...