Kodak

فیلـتر

مشاهده همه 2 نتیجه

برند کداک یا kodak یک برند نام آشنا در تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات (اس اس دی کداک) است که از دیرباز در حوزه محصولات دیگر نیز فعالیت کرده است من جمله دوربین های عکاسی و صنعتی.
برند kodak در حال حاضر در تولیدات اس اس دی گام نهاده و توانسته در حوزه تجهیزات ذخیره سازی محصولات با کیفیتی تولید و روانه بازار کند.

اس اس دی کداک یکی از بهترین‌های برندهای موجود در بازار اس که توانسته محصولات بسیار زیاد با کیفیتی را به کاربرانش ارائه دهد. برند kodak سعی کرده است که در تولید اس اس دی‌های پر سرهت بسیار پیشرو عمل کند و با فناوری‌های روز دنیا اس اس دی‌های قابل قبول و با کیفیتی را به مشتریانش عرضه نماید.

برند kodak توانسته با ارائه اس اس دی‌های پر سرعت به عنوان یک برند محبوب شناخته شود. از مزیت‌های برند کداک می‌توان به این اشاره نمود که این نوع SSD با نرم افزار SSD Toolbox سازگاری دارد.

اس اس دی کداک دارای فناوری 3NAND است که این نوع فناوری به کار رفته در اس اس دی کداک سبب افزایش عملکرد اس اس دی و همچنین باعث افزایش طول عمر این حافظه می‌شود.

دستور TRIM یکی دیگر از فناوری‌هایی است که در محصولات کداک به کار رفته است. یکی از مزیت‌هایی که این دستور در SSD های کداک ایجاد می‌کند افزایش طول عمر این حافظه است. از مزایای دیگر این فرمان می‌توان به افزایش کارکرد اس اس دی اشاره نمود.

از دیگر مزایای برند KODAK می‌توان گفت که بسیار پرسرعت و کارکرد بالا کار می‌کند و اگر شما این نوع اس اس دی را برای لپ تاپ بخواهید به کار بگیرید قطعا یک انتخاب بسیار هوشمندانه انجام داده‌اید.
چنانچه قصد خرید اس اس دی کداک را دارید، می‌توانید از وبسایت فیوچر کالا قیمت به روز اس اس دی کداک را مشاهده اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر ...