ُSeagate

فیلـتر

مشاهده همه 10 نتیجه

شرکت سیگیت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ذخیره سازی در جهان شناخته می‌شود. اگر شما قصد خرید هارد سیگیت را دارید باید بدانید که این شرکت تولید کننده انواع هارد دیسک های اکسترنال و اینترنال می‌باشد و از کیفیت خوبی نیز برخوردار است.

برند سیگیت در سال 1997 تاسیس شد و در ابتدا این شرکت شوگرت نام داشت. این شرکت از ابتدای تاسیس هارددیسک های اینترنال تولید می‌کرد که ظرفیت آنها 10 مگابابیت بیشتر نبود.

اما این برند محبوب در چندین سال اخیر با رقابتی که در بازار آی تی به همراه دارد توانسته بخش بزرگی از بازار تجهیزات ذخیره سازی را در دست بگیرد.

اگر نگاهی به هارددیسک های شرکت سیگیت بیاندازیم می توانیم آنها را به دو دسته اکسترنال و اینترنال تقسیم بندی کنیم.
محصولات اکسترنال این شرکت نیز به دو دسته قابل حمل و رومیزی تقسیم می‌شوند که هر کدام از آنها کارایی و کیفیت مخصوص خود را دارند. چنانچه قصد خرید هارد سیگیت را دارید این مطلب را بخوانید و سپس از قیمت روز هارد اکسترنال سیگیت مطلع شوید.

هارد اکسترنال رومیزی برای نگهداری و آرشیو حجم زیادی از اطلاعات گزینه ی بسیار مناسبی نیز هستند. این نوع از هارد دیسک ها انرژی خود را از برق شهری تامین می‌کنند.

هارد اکسترنال سیگیت مدل قابل حمل از ابعاد و اندازه بسیار مناسبی برخوردار است و گزینه ایده آلی برای کاربران نیز خواهند بود.

این هارد دیسک ها به راحتی جا به جا می‌شوند و در ابعادی هستند که به آسانی در جیب لباس یا کیف جای می‌گیرند.

اگر شما اطلاعات زیادی را برای نگهداری و آرشیو دارید پیشنهاد می‌کنیم که خرید هارد سیگیت مدل رومیزی را تجربه کنید.

همچنین سیگیت، اس اس دی های اینترنال بسیار با کیفیتی را ارائه می‌دهد که میتوان در ظرفیت های متفاوتی آن را تهیه و استفاده نمود. چنانچه قصد خرید هارد سیگیت رادارید از طریق وبسایت فیوچر کالا اقدام به خرید کنید.

اطلاعات بیشتر ...