Toshiba

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

کمپانی توشیبا در سال 1939 از ادغام دو شرکت الکرتیکی ژاپنی شکل گرفته است. در زمان جنگ جهانی دوم TOSHIBA به ساخت ماشین‌های بزرگ الکتریکی می‌کند و فروش بالای آن در  دوران جنگ  سبب پیشرفت چشمگیر این برند شد.

فناوری‌های کشف شده توسط کمپانی توشیبا سبب محبوبیت در بین شرکت‌های الکتریکی شده است. از سری تولیدات این شرکت می‌توان به دستگاه‌های تصویر برداری که شامل: دستگاه ام آر ای، سی تی اسکن، اولتراسوند، X-RAY و… اشاره نمود.

شرکت تجهیزات پزشکی توشیبا زیر مجموعه‌ای از شرکت TOSHIBA است که به صورت ویژه در حوزه تولید دستگاه‌های تصویر برداری فعالیت می‌کند. از دیگر تولیدات این شرکت می‌توان به ساخت تجهیزات ذخیره سازی اشاره نمود.

این کمپانی ژاپنی فعالیت‌های زیادی در زمینه تولید وسایل الکتریکی داشته است و محصولاتی همچون ال سی دی، تجهیزات ذخیره‌سازی تولید کرده است.

این شرکت توانسته با تولید هارد دیسک‌های اینترنال و اکسترنال پا به این عرصه بگذارد و حرفای زیادی برای گفتن داشته باشد. هارد دیسک‌های TOSHIBA در مدل‌های مختلفی به بازار عرضه گردیده است. از سری مدل‌های تولید شده می‌توان به S300,P300,MG اشاره نمود.

کمپانی توشیبا که یکی از معروف ترین و بهترین شرکت‌ در حوزه تجهیزات ذخیره‌سازی است و توانسته رضایست کاربران بیشماری را جلب نماید. از محصولات این برند می‌توان به مدل S300 آن اشاره نمود که توانسته قدم‌های مثمر ثمری در عرصه  بهترین هارد برای دوربین مداربسته بردارد. این مدل از هارد های TOSHIBA توانسته در این زمینه عملکرد خوبی از خود نشان دهد و دربین بهترین برندهای موجود بازار برای ذوربین مداربسته باشد. 

مدل S300 توشیبا در ظرفیت‌های 1تا 10 ترابایت عرضه شده است، که شما عزیزان می‌توانید نشبت به نیاز خود یکبار ظرفیت‌های موجود این برند را تهیه نمایید.

چناچه قصد خرید هارد اینترنال توشیبا S300 را دارید می‌توانید قیمت روز هارد توشیبا را در وب سایت فیوچر کالا را مشاهده نمایید.

هارد‌های توشیبا معرفی شده دارای ظرفیت‌های مختلف مانند 1T، 2T، 500GB عرضه شده است و شما بسته به نیاز خود می‌توانید آن‌ها را تهیه نمایید. در هنگام خرید هارد توشیبا باید به این نکته توجه نمایید که آن را برای کاربرد خانگی می‌خواهید و یا به صورت حرفه‌ای استفاده نمایید.

چنانچه قصد خرید هارد اینترنال توشیبا را دارید، ما به شما خرید هارد توشیبا را پیشنهاد میکنیم. این محصول را میتوانید با گارانتی 18ماهه، 20ماهه، 22ماهه و 24 ماهه از فیوچر کالا به عنوان مرجع هارد دیسک در تهران خریداری نمایید.

اطلاعات بیشتر ...