Western Digital

فیلـتر

نمایش 1–24 از 26 نتیجه

شرکت وسترن دیجیتال که به WD نیز معروف است از معروف ترین و بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات ذخیره سازی می‌باشد. اگر نگاهی به بازار محصولات استوریج بندازیم، هارد دیسک های اکسترنال و اینترنال شرکت وسترن دیجیتال عملکر بسیار خوبی را از خود نشان داده است. برای خرید هارد وسترن دیجیتال شما گزینه های بسیار زیادی را در دست دارید و میتوانید مطابق نیاز خود کالای مد نظرتان را تهیه کنید.

وسترن دیجیتال دارای هارد دیسک های اینترنال 3.5 اینچی و هارد دیسک های اکسترنال 2.5 اینچی می‌باشد که هرکدام از آنها دارای ظرفیت ها و کارایی متفاوتی می‌باشند. همچنین شرکت وسترن هارد دیسک های رومیزی با کیفیتی را تولید می‌کند که در میان هم رده های خود دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد. چنانچه قصد خرید هارد وسترن دیجیتال را دارید از طریق وبسایت فیوچر کالا مشاهده و اقدام به خرید کنید.

اگر بخواهیم نگاهی به حافظه های اس اس دی این شرکت بیندازیم باید بگوییم که شرکت وسترن دیجیتال در زمینه ی اس اس دی نیز بسیار پر قدرت ظاهر شده است و میتوان این شرکت را از قدرتمند ترین های حافظه‌ی اس اس دی معرفی کرد. همچنین محصولات اینترنال وسترن دارای رابط sata 3.0 هستند و نرخ سرعت انتقال اطلاعات در این نوع حافظه ها بسیار بالا می‌باشد. اگر که بدنبال محصول با اطمینان برای نگهداری اطلاعات خود هستید، ما به شما خرید هارد وسترن دیجیتال را پیشنهاد خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر ...